Domů > Zprávy > Obsah
Výkonové charakteristiky motoru štětec v zametací stroj
- Oct 16, 2017 -

Zametací stroj boční kartáč motorový pracovní charakteristiky:

1, přes okraj zametací stroj kartáč vysokorychlostní otáčení motoru, vznik vakua v hostiteli, využití výsledné vysokorychlostní vzduchu od sacího portu do smetí. V této době rychlost vzduchu proudit až 240 za hodinu vši a jiných škůdců do hostitele, protože vysokorychlostní kolizí prachu trubkovou stěnou a zemřel.

2, inhalace zametací stroj odpadu, bylo nahromaděné v sáček stroje, filtr je vyčištěný vzduch, pak vedle chlazení motoru, byl propuštěn, zametací stroj.

3, motor kartáčů boční zametací stroj zametací stroj srdce, jeho výkon je dobré nebo špatné, může přímo ovlivnit spolehlivost zametací stroj. Kromě toho zametací stroj používaný motor, každá minuta otáčení 20000-40000 obrátit. A jako fanoušek motorek, rychlost asi 1800 ~ 3600 otáček za minutu, které lze vidět zametací kartáč motorový rychlost stroje je jak vysoko.

4, správný výkon stroje kartáče kartáč motor výkon jednotky, nikoli příkon (příkon, nebo proud), ale výstupní výkon (sacího).

5, sací síla, v závislosti na výsledné vítr a vakuové síly dohromady, ale tyto dva faktory mají opačné vlastnosti. Jinými slovy když větrná energie je slabý, vakuum je silná, když vítr se zmenšuje. Maximální hodnota součtu dvou, zametání moc zametací stroj, inhalace moc je vyjádřená ve wattech (W). Tato definice je mezinárodní standard pro výkon zametací stroje, jak jsou definovány Mezinárodní organizací pro normalizaci (ISO) a je uznávána po celém světě.