Domů > Zprávy > Obsah
Klasifikace starý Motor Scooter
- Oct 16, 2017 -

Motor byl široce používán v našich životech, většina starších skútr je použití motoru, vyžaduje také podporu motoru, pak dnes zavést starý skútr motor, takže také pochopit staré skútru co je motor.

Starší elektrická auta běžně používaný motor je obecně DC motor, podle nechat, žádné permanentní magnet klasifikace dělí na permanentní magnetický motor a série motor dvě kategorie. Část motoru se nazývá rotoru, a část, která se neotáčí se nazývá stator. Permanentní magnet motoru rotor nebo stator má permanentní magnet, a druhá je smaltované dráty zranění drát balíček; řada motorů rotoru a statoru jsou smaltované dráty zranění balíček. Stejný výkon motoru, permanentní magnetický motor než výkon motoru řetězec. Permanentní magnetický motor strach z vysokých teplot, nekvalitní 110 stupňů bude demagnetují, dobrá kvalita může být 140 stupňů se objeví fenomén demagnetizace; a string motor nemá permanentní magnet, neexistuje žádná vysoká teplota a demagnetizace problém.

Prodej starších skútr na trhu, výkon motoru je obvykle 400 w-900 w, obecné použití řetězec motor, řetězec motoru je motor kartáčů. Tři kola cestování kolem 300, všeobecné použití motoru s permanentními magnety. Starší elektrické kolo motor je obecně 180 w 250 wattů.