Domů > Zprávy > Obsah
Může být poškozena zlomenina krku motorového hřídele?
- Nov 11, 2017 -

Porucha hrdla hřídele motoru může být opravena, pokud máte tuto složitou svařovací techniku ​​schopnou opravit, ale za normálních okolností doporučit odbornému personálu, aby vám pomohl opravit, musíte také věnovat pozornost záležitostem opotřebení opotřebení zlomení hřídele motoru, takže tobě

Zlomení hřídele hřídele motoru lze teoreticky opravit a tepelné zpracování svařováním a povařením je důležitým spojením celého procesu oprav. Před svařováním je nutné pečlivě vyčistit původní hřídel a hlavu hřídele obrábění, přísně odstranit všechny nečistoty, jako je olej, který bude produkovat plynný vodík.

Svařování může zvolit 857 svařovací tyče, průměr je 3,2, svařování před svařovací elektrodou v sušičce 2h, s použitím, odstraňte vodu v elektrodě. U elektrického svářeče DC používajícího metodu zpětného svařování nejprve odstraňte hřídel rotoru motoru a předehřátý proces hřídele o 300 ° C na válečkovou konzolu, spusťte symetrické rozložené svařování Park, vrstvu naplněnou U drážkou.

Aktuální hodnota svařování může být 90 ~ 100, pomalé svařování, aby se předešlo přehřátí hřídele rotoru. Okamžitě po svařování polohou svařovacího hořáku plynové topné těleso 100 ~ 120 mm v oblasti, zatímco kontinuální rotace hřídele rotoru, aby rovnoměrné zahřívání, vyhnout se deformaci. Když teplota ohřevu dosáhne 500 až 600 stupňů, držet 1H, zavěsit do trouby o 300 stupňů a ochladit na pokojovou teplotu.