Přesný stoupavý motorový hřídel s vícenásobným průměrem

Přesný stoupavý motorový hřídel s vícenásobným průměrem

Product Display Přesné obrábění: Aplikace: Informace o společnosti Založena v roce 1994, Ningbo Zhenhai Sanyuan Machinery Works (SMW) je specialista na hřídel a zařízení s roční produkcí 5,000,000 kusů hřídele motoru, hnací hřídel, hřídel převodovky a zařízení v dílně s velikostí z 10 000 SQM. A...

Odeslat dotazChat Now
Podrobnosti o produktu


Položka

Hřídel s více průměry

osvědčení

ISO9001 / TS16949

Materiál

Uhlíková ocel , nerezová ocel , nerezová ocel nebo podle požadavků zákazníka

Povrchová úprava

Zinkování, nigrescence, chromování, pokovování niklem atd.

Tepelné zpracování

Bodové kalení, kalení kalení

Zkušební zařízení

Projektor, nástroj pro měření drsnosti povrchu, měřicí přístroj na nitě, třmeny, mikrometry, měřítko mikrovláken, měřidlo, měřič tvrdosti Rockwell,   Vickers tester tvrdosti, měřítko kalibru, CNC zařízení pro testování středu, kulomet, měřící přístroj, průjezdný obrys, měřič závitu apod.

Zařízení na zpracování

CNC obráběcí centrum, CNC soustruh, CNC frézka, vnitřní a vnější vysoce přesné brusky, bezhrotá bruska, CNC bruska, automatický soustruh, děrovačka, vrtačka, závitovací stroj, řezací stroj, závitový válec, atd.

Délka a průměr

MAX. 1000mm. OD : Φ4mm-Φ50mm

kapacita

100 000 ks / měsíc


Zobrazení produktu


3.png

2.png

1.png


Přesnost obrábění:

Kulatost

0,002 mm

Drsnost

Ra0.04

Přímost

0,001 mm

Tvrdost

HRC / HV

Přesnost

Stupeň 6

tolerance

+/- 0,002 mm


Aplikace:

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg


Informace o společnosti

图片2.jpg

Společnost byla založena v roce 1994, Ningbo Zhenhai Sanyuan strojní zařízení (SMW) je hřídel a specialista zařízení s roční produkcí 5,000,000 kusů hřídele motoru, hnací hřídel, hřídel převodovky a zařízení v dílně o velikosti 10,000 SQM. Kompletní sada přesných zpracovatelských zařízení, jako je bruska, CNC soustruh, frézka, razící stroj, závitový válec stroj, vysokofrekvenční ohřívač kalení a ozubení odvalovací stroj společně s jemným zkušebním zařízením a kontrolou zajišťuje kvalitní a přesné dodávky. Náš zkušený výzkum a vývoj by mohl plně vyhovět vašemu přizpůsobenému požadavku na základě vzorku nebo výkresu.


Související produkty
Dotaz