Domů > Výstava > Obsah
Jaký materiál používáte pro obrábění hřídelí motoru?
- Jun 13, 2018 -

Hřídele motoru jsou obvykle vyrobeny z vysoce kvalitní uhlíkové oceli. 35 #, 45 #. 45 # ocel je obvykle používán. Tyto dva materiály patří do střední uhlíkové oceli a jejich pevnost, tuhost a houževnatost mohou splňovat pracovní požadavky hřídele motoru. Hřídel motoru má vysokou rychlost otáčení a malý točivý moment. Je vyroben z 45 # bez jakéhokoliv jiného tepelného zpracování. Normalizace surovin, kapacita dodávek surovin může splňovat požadavky na mechanickou výkonnost hřídele motoru.

Hřídel motoru je rozdělena do dvou hlavních kategorií, optické osy a hřídele paprsku. To závisí na velikosti otvoru hřídele rotoru motoru. Postup přidávání optické osy nebo hrotu paprsku je obecně stejný a je stejný v souboru jádra. Otáčivým obráběním je spolupráce s jádrem většinou H7 / k6.

Samozřejmě to závisí také na točivém momentu, kterým je rotor motoru vystaven. Na základě výpočtů a zkušeností je prodlužovací konec hřídele motoru částí, která je propojena se zákazníkem. Je nutné provádět broušení, člověk musí být krásný a druhý musí být rafinován. Spojka má velkou kontaktní oblast a může být rovnoměrně použita pro splnění účelu přenosu točivého momentu motoru. Klínová drážka vyžaduje zpracování frézovacího stroje. Obecně platí, že proces obrábění hřídele motoru je: hrubování / vrtání upínacího středu díry / vyžadující hrany broušení na zemi - broušení-frézování. Vyberte vysoce kvalitní hřídele motoru a vyhledejte Ti-Hao. Profesionální záruka kvality! Kvůli profesi, tak vynikající!

Obrábění hřídele motoru, pokud je to jednoduché, je zpracování soustruhu plus frézky, to znamená otáčení a podobně. Proto není mnoho z nich používat zařízení. Jednoduchý způsob připevnění disku na hřídel motoru je, aby vnitřní průměr kotouče byl větší než průměr hřídele motoru a potom ohříval sestavu. Důvodem zlepšení povrchové hladkosti obrábění hřídele motoru je, že může zvýšit únavovou životnost hřídele motoru, čímž se zlepší jeho životnost a zlepší se jeho vzhled a vzhled. Současně může také zlepšit tvrdost hotových výrobků po zpracování a jejich odolnost proti korozi.