Domů > Výstava > Obsah
Jaké jsou stavební požadavky na opravu hřídele motoru?
- Nov 11, 2017 -

Následujících šest bodů je konstrukční požadavky na opravy hřídele motoru , učí vás, jak chránit opravu hřídele motoru

(1) víceúrovňová velikost hřídelového hřídele, určuje referenční hodnotu žurnálu (rovnoměrné, opotřebovává se žádná povrchová vrstva, změna průměru), jako referenční velikost v závislosti na přechodu s požadavky na zpracování vrtáku pouzdra. Aby se celá sada konstrukčního lepidla vyrovnala v oblasti objímky od obou konců 30 mm v rozteči 15 mm, šířka drážky spirálové drážky 3 mm, hloubka 1,5 mm, na obou koncích spirálové drážky do kroužku drážka pro vytvoření uzavřeného vozu. Stanovení rušení mezi nápravovou objímkou ​​a ložiskem tepelnou odolností konstrukčního lepidla.

(2) manipulujte s povrchem hrdla šachty. Aby byla zajištěna spolehlivost a v kombinaci s pevným lepením a hřídelovým hrdlem musí být odstraněna hřídel tuku a tuku, povrchová vrstva hrdla s čistým kovovým povrchem.

(3) vstřikování lepidla. Když je objímka nápravy ochlazena na přibližně 30 stupňů, oba konce hřídelového pouzdra jsou utěsněny těsnicími materiály, aby se zabránilo úniku. Spodní otvor objímky nápravy je spojen se spirálovou drážkou pro instalaci otvoru pro vstřikování lepidla a horní část objímky hřídele je opatřena gumovým přepadlovým zařízením. Lepidlo kapalné struktury se vstřikuje do pouzdra nápravy a do výšky zásobníku, dokud není aplikován přetečení, a otvor pro vstřikování lepidla je zablokován, aby se zabránilo úniku.

(4) objímku topného hřídele, horké zatížení na hrdlo hřídele, polohování a seřízení, aby se zajistilo, že koaxiální splňuje požadavky.

(5) uchování a ztuhnutí tepla. Kvůli opravě, když je okolní teplota relativně nízká, má určitý vliv na strukturu lepidla, tedy použití tepelného záření na tepelně izolační objímku 8h výše, aby bylo zajištěno, že mechanické vlastnosti konstrukčního lepidla.

(6) určení požadavků na přilnavost k dobrému a nosnému uložení v průměru obráběcího pouzdra, válcování ložisek za horka, které přísně řídí teplotu topení, rovnoměrnost vytápění, pomalu se zvyšuje teplota ložiska. Změřte teplotu povrchu ložiska a velikost otvoru ložisek opakovaně, abyste zajistili, že ložiska budou jednou namontována na místě.