Domů > Výstava > Obsah
Charakteristiky motoru kartáčového kartáče
- Oct 16, 2017 -

Motor kartáčové kartáče je vhodný pro časté používání, snadno ovladatelný, aby zajistil odstranění těžkých nečistot a získal vysoce kvalitní výsledky. Pračka může účinně provádět úklid a údržbu půdy a současně má následující vlastnosti.
1, vysoce výkonný kartáčový motor a speciální konstrukce sacího motoru, aby byla zajištěna vysoká účinnost a extrémně nízké hlučnosti.
2, zjednodušená nádrž na vodu, která zabraňuje poškození způsobenému srážkou, je sací motor umístěn pod nádrž a ve středu zařízení efektivně řídit hluk, kovový závěs spojený s hatchback nádrží tak, aby údržba operace snadněji, zatímco je snadno čistit nádrž.
3, s přívětivým rozhraním, takže mycí zařízení je velmi snadné. Poloha volantu je nastavitelná.
4,36 V elektrických systémů, 24 V než systém elektrického proudu pro zlepšení výkonu o 50%, aby bylo zajištěno, že zařízení bude delší dobu, a současně sníží spínač zařízení, motor a další klíčové součásti opotřebení, rozšiřující životnost stroje. V provedení s velkou bateriovou krabičkou může uživatel podle potřeby zvolit větší baterii.
5, zařízení používá dvojitý disk design, instalace kartáčové desky, demoliční práce, bez nástrojů, můžete snadno dokončit.