Domů > Výstava > Obsah
Dlouhá osa čerpadla úvìry
- Oct 16, 2017 -

Dlouhá osa čerpadla motor začne pracovat:
Podélné osy motoru čerpadla pohání rotor přes hřídel otáčet, tekutiny přes oběžné kolo k získání energie, směr změny deflektor, podél vnitřní trubice a vnější trubice mezi kanál toku, vertikální vzestupný průtok out Nechť, loket, plivl v horizontálním směru. Vertikální dlouhá hřídel čerpadla je připojen k systému potrubí výstupu prostřednictvím výpustnou trubičku a je pevná základna a základnu. Některé z gumy, ložiska v rotující části těla, mazací vody vstupující z injekční port na straně ucpávky, teče neustále v cestě toku mezi vnitřní trubice a šachty. Je to Vertikální Vertikální osa dlouho-čerpadlo v kapalině pod dlouhodobé práce na klíč.
Hlavní osa čerpadla motorové rysy:
1, s hydraulickými design software k optimalizaci, design, špičkový výkon a plně v úvahu do oběžného kola, Usměrňovací lopatková vlastností proti oděru, aby oběžného kola, průvodce listy a jiné části života výrazně zlepšila; produkt běží hladce, bezpečné a spolehlivé a energeticky úsporné.
2, dlouhé osy čerpadlo motorové kolo rovnováhu otvor rovnováhu s axiální síla, oběžné kolo přední a zadní kryt jsou vybaveny vyměnitelnými těsnicím kroužkem, k ochraně oběžného kola a vést lamelová tělo.
3, díly dlouhá hřídel rotoru čerpadla včetně oběžné kolo, hřídel oběžné kolo, střední hřídele, hřídel, spojka, ořechů a dalších částí.