Domů > Výstava > Obsah
Obchodní body pro údržbu motorů na sójové mléko
- Oct 16, 2017 -

Obchodní body pro údržbu motoru na sojové mléko:
1. Pokud je šálek volný, nebo hladina vody je příliš nízká, motor a topné potrubí nefungují, nikoliv chyba, voda je umístěna v blízkosti vodní hladiny, je lepší.
2. K čištění lze použít pouze vodu, čistý kartáč čistit dno nosu připojený k mléce, ne nasáknout nos do vody nebo vody vypláchnout první polovinu nosu.
3. Obchodní mléko umístěné ve vnitřním větrání a na suchém místě by nemělo být přímo vystaveno slunečnímu záření, aby nedocházelo k vyblednutí plastových částí.
4. Komerční motor na výrobu sojového mléka by měl být umístěn na plošině plošiny tak, aby se stroj nehoupal ke zvýšení vibrací.
5. Po použití zástrčky musí být před čištěním odstraněno ze zásuvky. Pokud je povrch pláště špinavý, použijte měkkou utěrku, kterou chcete otřít; špína vážně, můžete použít čištění mycího prostředku.
6. Čištění lopaty, po každém použití, klesla teplota na hlavu není horká nebo studená voda pro rychlé chlazení po. Pro uvolnění ve směru hodinových ručiček odstraňte odlučovač kalu, vypusťte po zbytku buničiny vodou, kartáč opatrně osušte povrch sójového vlákna.