Domů > Výstava > Obsah
Výhody obchodního sojového mléka
- Oct 16, 2017 -

Komerční sojový džus pro dav je: hotelová restaurace na vysoké úrovni, čínské a západní restaurace, špičkové restaurace, čínské a západní rychlé občerstvení, obchod s chlebem, kavárna, prodejna nápojů, jídelna obchodních jednotek, noční tržiště, , velkoprostorová potravinářská oblast, restaurace s vysokorychlostním servisem, snack shop, vlaková jídelna, dálkové osobní lodě, letecké lety, zábava (centrum koupání, Muzu Hall, KTV, šachová místnost, ateliéry) mobilní nápojové automobily, taoistické chrámy, školní mateřské školy a tak dále. Z těchto lze vidět, že tento typ davu potřebuje mléko a mléčné nápoje poptávka je velmi velká, že juan výhody Soymilk Jaké jsou výhody pro splnění jejich potřeb?
1, obchodní kapacita sýra, malé dodávky, nízké výrobní náklady, krátkodobé budou moci vrátit.
2, obchodní Soybeky mohou produkovat sójové mléko, rýžové obiloviny, kukuřičný džus, ovoce a zeleninu Mi Mi a další nápoje, jsou multifunkční stroje, výroba 10L sojového mléka spotřebu pouze 600g sóji dodávky jsou velmi malé.
3, obchodní sójové mléčné produkční normy v souladu s normami průmyslu sójového mléka, chuť je velmi dobrá, můžete udělat sójové mléko, rýže obilovin, kukuřičný džus, ovoce a zeleninu Mi Mi a jiné nápoje, znečištění otevřené dutiny těla, zdraví a bezpečnost
4, obchodní Soymilk push pasta pasta, jednoduchá operace
5, obchodní Sójové mléko používat tělo otevřené dutiny, žádný zdravotní mrtvý úhel, snadno se čistí, struktura stroje na první pohled není snadné do selhání, domácí služby.
6, komerční využití motorového mléka nucené chlazení, speciální chlazení vzduchových potrubí, vyřešit problém Sójové mléko nezahřívá hořák, v tepelné situaci může být Sójová mlka nepřetržitou nepřetržitou práci, přičemž životnost je delší.